fbpx

BLOG

Farmasi'den Yeni Girişimcilere Özel Hoş Geldin Kampanyası

1. ay kayıt olup 180 TL puan sipariş verenlere BB Krem ve Zen Maskara Hediye, 2. Ay kayıt olup 180 TL puan sipariş verenlere Çay Ağacı Diş Macunu, İki Kat Etkili Pferde Masaj Jeli ve Vitalizing Sarımsaklı Şampuan Hediye, 3. Ay kayıt olup 180 TL puan sipariş verenlere Sensational Kadın Parfümü, Vücut Losyonu ve Deo-Roll-On Hediye. Bağlantılı kampanyadır. 1. aydan itibaren katılım gerekmektedir. İade halinde hediye ürünler brüt fatura üzerinden faturalandırılacaktır. Kampanya Mart 2018'de başlamış olup, daha önce kampanyaya dahil olanlar devam eden Hoşgeldin programlarından faydalanacaktır. Hediyeler değişiklik gösterebilir.

 

0
0
0
s2sdefault

Kayıt Formu

*** Yeni Üyelik İçin Geçerlidir.

*** Yeni Üyelik İçin Geçerlidir.

Farmasi Avantajları

ZİYARETÇİ DEFTERİ

199 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

FARMASİ NEDİR?

Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor. Farmasi dünyasında seni neler bekliyor merak ediyorsan hemen tıkla!

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun

Tüm dünyada milyonlarca kişi Farmasi kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor.

Siz de Farmasi kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! Farmasi’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını şimdi açın!

Farmasi İle Kazanmaya Başlayın

Farmasi girişimcisi olarak size özel indirimlerle ürün satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz ürünleri tanıdıklarınıza tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancınızı arttırın ve hayallerinize giden yolda daha hızlı ilerleyin.

Farmasi İş Fırsatı

Farmasi’de çalışırken yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin. Birbirinden keyifli toplantı, eğitim ve seminerler sayesinde kendinizi geliştirerek uluslararası seyahateler ve üst düzey etkinliklere katılma şansını da yakalayın!

EN İYİSİ "FARMASİ"

Bu site Farmasi Direktörü Pınar KEÇECİ'ye ait kişisel bir web sitesidir.

(541) 395 28 48

Bu Site Farmasi Enternasyonel Resmi Sitesi Değildir.

Farmasi Whatsapp İhbar Hattı